Akılcı,yapıcı,özgüvenli,eşitlikçi,dengeli,başarılı,ileri görüşlü,güçlü,pratik,sağlıklı ve kendini seven bir kadınım.

FAKAT!

BAZEN,

ÇOĞU ZAMAN,

GENELDE,

İş yaşamının karmaşası,çekişmeleri içinde dengemi yitirebiliyorum. Akılcı,yapıcı kararlar vermek isterken, duygularıma yenik düşüp özgüvenimi bulamıyorum.Kendimi özgürce ve güvenle ifade etmem gerektiği durumlarda tıkanabiliyorum. Pratik olmak durumundayım ne yazık ki hızlı hareket etmem gerektiği için her şey allak bullak olabiliyor. Kendime yeterli zamanı ayırmadığım için,sağlığım bozulabiliyor. Bunların sonucunda kendimi sevmemeye başlıyorum. Sabahları neşeyle uyanmak benimde hakkım, oysa çoğu zaman mutsuz, bıkkın üstelik de başım ağrıyarak uyanıyorum.

Ben bir İŞ KADINYIM.

Mutlu,neşeli,coşkulu,huzurlu,güçlü,güvenli olmak benim hakkım; ama NASIL?

Hayatımızın kısıtlanmasına sebep olan baskılanmış duygu tıkanıklıklarını,travmaları,olumsuz düşünce kalıpları dediğimiz çekirdek inançları,yeterli oksijeni soluyamadığımız için oluşan sağlık sorunlarını TRANSFORMAL NEFES tekniğiyle dönüştürebiliriz. Yaşamımızı ve kendimizi fark ederek yeniden yapılandırabiliriz. İhtiyacımız olan neşeyi,bolluğu,bereketi,sağlığı,aşkı,huzuru,özgüveni,dengeyi ve gücü kalıcı olarak sahiplenebiliriz. Zira bunlar bizim hakkımız. Nefesimizdeki sınırları kaldırarak,kendi içsel gücümüzün sınırsız varlığıyla bütünleşebiliriz. Biliyoruz ki nasıl nefes alırsak öyle yaşıyoruz ve nefes alma şeklimiz yaşamımızı aynen yansıtıyor. Bu duyuru tamamen iş kadınlarına hitaben yazıldı, deneyimlemeye hazırmısınız?

Bir kişi başardıysa herkes başarabilir.

Siz; fiziksel ,duygusal,zihinsel ve ruhsal seviyelerde enerjinizi yükselterek kendi dönüşümünüzü,kendinizle bir ve bütün olmayı hissederek keşfederken; biz yanınızda olmak ve size nefes koçluğu yapmak için sizleri sevgiyle bekliyoruz.

 

TRANSFORMAL NEFESLE NELER GERÇEKLEŞİR?

 

Fiziksel,duygusal,zihinsel ve ruhsal seviyelerde etki sağlayarak yaşamınızı dönüştürür.

Fiziksel olarak,kısıtlanmış nefes alışkanlıklarını açar(günümüzde yaklaşık %20-30 kapasite ile nefes alıyoruz)sonucunda bağışıklık sistemi güçlenir.Bedende hücre yenilenmesi artar,detoksifikasyon sağlanır.(toksin ve atıkların %70-80 ini nefes verişle atarız) Daha çok enerji(beslenmenin %70-80 i aldığımız nefesle gerçekleşir) daha çok denge ve güç ile daha sağlıklı bir yaşam deneyimi başlar. Duygusal ve zihinsel olarak bilinçaltını temizler(hayatımıza yön veren inanç ve duyguların %95 i bilinç altında depolanır).Stresi çözer ve kendini daha net ve rahat ifade etmeyi sağlar. Hücre hafızasındaki geçmiş travmaları ve öfke,korku,suçluluk,affedememe gibi bastırılmış duyguları temizler.

Ruhsal düzeyde bilincin daha yüksek seviyelerine bağlar. Üst benlikle olan bağlantıyı açar. Tamlık hissini,birlik bilincini geliştirir.

Please like & share: