retina-slide-15

 

 Beyaz & Yeşil

‘Ne arıyorsan, Kendinde ara’

                                                Hz Mevlana

Beyaz ile Yeşil için yola çıkarken bir mucize yaşayacağımızı düşünmemiştik. Simdi RETİNA ailesi olarak sizinle bu mucizeyi paylaşıyoruz.

Bir süredir kurumsal kimliğimizde bizi sizinle buluşturacak, bize ait bir ürün arayışı içindeydik. Hizmetlerimizde ki kaliteye yeni bir soluk katacak ve bizi de, sizi de özel kılacak bir ürün…

İnsanın her boyuttaki varlığını analiz ederek hizmet sunduğumuz için algılarımıza en hızlı yön veren duyu organımıza hitap etmeyi uygun bulduk. Koku…

Kokular, sesler ve renkler gibi bir dizi frekansa sahiptirler. Bugüne kadar yapılan araştırmalar gösteriyor ki her canlının da kendine özgü bir frekansı var. Biz insanlar da evreni beynimiz aracılığı ile frekanslar bazında beş duyu organlarımızla algılıyor ve bizim de var olan frekansımız, bu algılarla değişim gösteriyor.

Bilgi çağından sezgi çağına geçtiğimiz bu dönemde algılarımızın yaşamımıza yön verdiği gerçeğini görmek ve kabullenmek gerekiyor.

Kişisel titreşimimiz; yani bedeninizde; hisleriniz ve zihninizde an be an tuttuğunuz enerji frekansı ideal yaşamınızı kurup sürdürmenizdeki en önemli araçtır. Enerji frekansınız yüksek hızlı ve berraksa yaşam önünüzde kendiliğinden açılacak ve yazgınızla ayni hizaya oturacaktır.

İşte Beyaz ile Yeşil böyle bir aşkla, niyetle can buldu.

Unutmayın dönüşümün kapıları içeri doğru açılır. Siz de bu mucizeyi koklayın…

Şifaya  olsun…

Beyaz ile Yeşil;

Demlenmiş tazeliği ile zihni açar, dinginlik verir. Dengeleyici etkisiyle diyet yapanların yardımcısı olur. Frekansı ve enerjisi her anlamda yaşamınızda ki bolluk ve bereketi aktive eder. Odaklanmayı sağlar, korkulardan arındırır. Beynin negatif düşüncelerini temizleyip pozitife dönüştürür. Çakraları dengeler, enerji ve coşku verir. Karar almayı kolaylaştırır. Uykusuzluk sorunlarında bileklere sürülmesi halinde kısa sürede uykuya geçişi sağlar.

İçeriğinde alkol yoktur,doğaldır.Özdür,özeldir.Sizde sizinle size özel fark yaratır. Beyaz ile Yeşil mucizenin kokusudur.

 

E-bülten Kaydı

Facebook623
Facebook
Instagram355