RetinA olarak, Beden, Zihin ve Ruh parçalarında bir bütün olarak danışanlarımızın kendi iç güzeliklerine kavuşmalarını; farkındalıkların artmasıyla bütünsel bir gelişim vaat ediyoruz.

FACE MAPPING

Yüzümüz, bedenimizin, duygularımızın, zihnimizin yani bütünsel sağlığımızın bir yansımasıdır. Yüzümüz bize aynadır. Face Mapping, özel olarak geliştirilmiş, müşterilerinin ciltlerini her açıdan analiz etme imkanı sunan  cilt analiz sistemidir.

Detay

MICROZONE

Bir nefeste cildi düzelten 20dk.lık yeni microzone bakımları kısa zamanda  beklediğimiz sonuçları sunmaya odaklı bakımlardır.

Detay


DERMALOGICA CİLT BAKIMLARI

Cildin ihtiyacı yönünde ve Face Mapping analizine bağlı olarak cilt bakım uzmanı tarafından her adımda kişiselleştirilmiş bakımlardır.

Detay

OBAGI MEDİKAL BAKIM

Dünyaca ünlü eğitimci, yenilikçi ve cilt bakımında uzman Dr. Zein OBAGI, Amerikan Dermatoloji Kurulu sertifikalı dermatologu ve Amerikan Dermatoloji Akademisi’nin de üyesidir.

Detay

GREEN PEEL

Dr.med. Christine Schrammek tarafından gelitirilmiş, tıbben kanıtlanmış, dermatolojik olarak test edilmiş orijinal bir metoddur. 50 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada başarı ile uygulanan bir biyolojik peeling işlemidir.

Detay

LIFTING BAKIMLAR

Caci Ultra Anti-Age Yüz Bakımları, Göz ve dudak çevresi bakımları, Karın, kalça, basen, kol  liftingi

Detay

Göz Bakımı

Göz çevresi zamansız yaşlanma izlerinin ilk görüldüğü bölgedir. Göz çevresinde ince çizgileri, nemsizliği ve elastikiyet kaybını ve torbalanmaları azaltan ve hassasiyeti gideren rahatlatıcı bakımlardır.

Detay

KALICI MAKYAJ

Mikrotek kullanımlık iğneler ile yüzün görüntüsünü iyileştirmek, güzelliğini arttırmak için

Detay


PROFESYONEL MAKYAJ

Cilt bakımınızın devamı olan JANE IREDALE mineral makyaj ürünleri ile renklerin cilt tonunuza uyum sağlamasına ve cilt sağlınıza önem verilerek yapılır.

Detay

E-bülten Kaydı

Facebook623
Facebook
Instagram355