DERMALOICA CİLT BAKIMLARI

Cildin ihtiyacı yönünde ve Face Mapping analizine bağlı olarak cilt bakım uzmanı tarafından her adımda kişiselleştirilmiş bakımlardır.


 • Bio Surface / 60 dk

  Kimyasal Peelingler bugün profesyonel cilt bakımının en popüler servislerinden biridir. Cildin görünümünü, dokusunu ve tonunu düzenlemeye yardımcı olurlar. Bio Surface Peel , bir kimyasal peelingin sağladığı bütün yararları cilde sunarken, uygulamayı yaptırdığınız günden itibaren normal hayatınıza devam etmenize engel olmaz ve cildinizde kalıcı izler bırakmaz.

 • Anti Age Bakımlar / 60 dk

  Cilt yaşlanması ile sonuçlanan biyokimyasal reaksiyonları kontrol eder,kolajen oluşumuna yardımcı olur,cildin daha pürüzsüz, gergin ve sağlıklı olmasını sağlar.

 • Medibac Clearing Bakımlar / 60 dk

  Erişkin bir cildin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sivilcelere bakım yapmaya, temizlemeye ve sivilcelerin oluşmasını önlemeye yönelik bakımlardır. Cildin bütünlüğünü tehlikeye atmadan sivilceleri kontrol eder.

 • Hassas Cilt Bakımı / 60 dk

  Çevresel etkenler ile duyarlı hale gelmiş kızarık ciltleri sakinleştirici, rahatlatıcı ve koruyucu bakım.

 • Cilt Aydınlatıcı Bakımlar / 60 dk

  UV ışınlarından veya içsel etkenler ile farklılaşan cilt tonun dengelenmesine yardımcı olur. Düzenli bakımlar ve titiz bir ev bakımı sayesinde sonuçlar daha etkili olarak gözlemlenir.

 • Skin Eksfoliant Kür Bakımları 30 dk

  Yağlı ve sivilceli cilt durumları için cildin yüzeydeki hücrelerin dökülmesini sağlayarak yeni hücre oluşumunu destekler.Bu kür bakım, 5 günde bir 6 seans olmak üzere cilde uygulanır.

 • Eksfoliant Kür Bakımları / 30 dk

  Hücre yenilenmesine ve ölü hücre atılım oranının hızlanmasına yardımcı olur.Cildin yaşlanmasını ve düzenlenmesini arttırırken cildi pürüzsüzleştirir. Bu kür bakım, 5 günde bir 6 seans olmak üzere cilde uygulanır.

 • Multivitamin Kür Bakımları / 30 dk

  Kuru, nemsiz, güneşten hasar görmüş ve zamansız yaşlanma belirtileri gösteren cilt durumları için cildi ölü ve donuk hücrelerden etkili bir şekilde arındırırken, besleyici vitaminler cildi onarır. Bu kür bakım, 5 günde bir 6 seans olmak üzere cilde uygulanır.

 • Oksijen Bakımlar / 60 dk

  Cildin kendi yapısı içinde bulunan kolajenin üretimini arttırarak cildi yaşlanmaya karşı korur. Derin kırışıklıkları onarır, yüz kaslarını rahatlatır. Cilde sağlıklı, parlak bir görünüm kazandırır. Cildin nem miktarını arttırır, kan ve lenf dolaşımını hızlandırır.İlk hafta 2 seans, daha sonra haftada 1 olmak üzere 5 seans cilde uygulanır.

Yüzüm benim aynam…

Randevu Talebi

E-bülten Kaydı

Facebook623
Facebook
Instagram355