RetinA Olarak, Beden, Zihin ve Ruh parçalarında bir bütün olarak danışanlarımızın kendi iç güzeliklerine kavuşmalarını; farkındalıkların artmasıyla bütünsel bir gelişim vaadediyoruz.

CİLDİNİZ

Yüzümüz, bedenimizin, duygularımızın, zihnimizin yani bütünsel sağlığımızın bir yansımasıdır. Yüzümüz bize aynadır. Face Mapping, özel olarak geliştirilmiş, müşterilerinin ciltlerini her açıdan analiz etme imkanı sunan  cilt analiz sistemidir.

Çin yüz tanımlama tekniği ile cilt analiz tekniklerindeki son teknolojik gelişmelerin birleşimi olan Face Mapping, cildi etkileyen belirgin sağlık sorunlarının ortaya çıkarılmasının yanı sıra cildin durumu ile ilgili objektif bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Herhangi bir cihaz sistemi kullanılmadan yüz, boyun ve dekolte 14 farklı bölgede incelenir.

Bu sistem size gerçek ihtiyaçlarınızın (duygusal ,zihinsel ve fiziksel) belirlenmesi şansı verir. Terapistlerimiz tarafından ücretsiz uygulanır.

Detay

DOKUNMA & VÜCUT TERAPi

Dokunma gücüdür. Belli bölgelere odaklanarak beden ve ruhun ihtiyacına kişisel dokunuştur

Detay

NEFES

Transformal Nefes; kişide fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlük sağlayan ve sistemde önemli düzeyde iyileşme gerçekleştiren ve kişinin ruhsal yapısını güçlendiren güçlü bir tekniktir.

Bir düşünün. Yaşamımız ilk ve son nefesimiz arasında ki sürede gerçekleşir. Hiç bir şey nefes kadar gerekli ve şu anda değildir.Yemek yemeden 3 hafta, su içmeden bir kaç gün yaşayabiliriz. Fakat pek çoğumuz nefessiz ancak bir kaç dakika dayanabiliriz. Bu da canlı kalabilmemiz için nefesi gerekli kılıyor.

Detay

E-bülten Kaydı

Facebook623
Facebook
Instagram355