MERİDYEN MASAJI HAYAT ENERJİSİ / 45 dk

Günlük hayatımızın getirdiği sorunlar , beden duruşlarımız fiziksel bozulmalara yol açabilir. Aşırı stres ,duygu değişimleri  ileride beden üzerinde  hastalıkların oluşmasına sebep olur.

Meridyenler vücudumuzdaki  yaşam enerji  kanallarıdır. Enerji akımı bir meridyenden diğerine geçer. Meridyen masajı vücuttaki tıkanıklıkları giderir metabolizmayı düzenler ve hücre değişim hızının formunu belirler.

Meridyenler  vücudu dengelemek için her organı , sinir sisteminini, endokrin, dolaşım, solunum, iskelet, kas, lenf sistemlerini  birbirine bağlayarak bir zincir meydana getirir ve böylece tekerlek gibi dönen  bir enerji sistemi kurmuş olurlar . Bu dönen enerji, belli bir yönde ve düzende akar.

Karaciğer meridyenindeki tıkanıklık , karaciğer , mide sorunları, herpes, filibit, ayak, gut, mantar, varis ve diz ağrılarına yol açabilir.

Organların görevlerini yerine getirebilmeleri ve sağlıklı çalışabilmeleri  için bedendeki  yaşam enerjisinin tıkanmadan, düzgün akması gerekir. Düzenli olarak yapılan MERİDYEN MASAJI  bedenimiz içindeki enerjinin kendiliğinden sonsuz akışını sağlar. Yaşam enerjisinin düzgün akması, sağlığımızla ilgili sorunların giderilmesine ve sağlıklı yaşam sırrını keşfetmemize yardımcı olur.

Bedenim benim dünyam…

Randevu Talebi

E-bülten Kaydı

Facebook623
Facebook
Instagram355